Zlato a stříbro jsou vítězství ve válce

16.07.13

Jak již bylo zmíněno, těžiště zlata poptávka je i nadále pohybovat na východ. Jakékoli marnotratnost na zlato v západním světě se rychle vyvolává ještě silnější kupní odpověď od východu. Nicméně největší světová zlata spotřebitelé pádu z lásky se nosí své zlato jako šperky.

"Podívej se na vysokoškolských kampusech, indické dívky tam nemají zájem o zlatých šperků. Moje žena má asi 1 kg zlatých šperků, ale moje dcery nemají zájem "Biju Daniel, finanční poradce.

Poptávka po zlatých prutů a dalších čistých investic v Indii, vyšplhaly 83% v roce 2010 oproti předchozímu roku. Investiční poptávka se očekává další růst a potenciálně překonat šperky poptávky v příštích 3 letech.

Na rozdíl od šperků, které investují do zlata zachovává svou hodnotu lépe, protože náklady na zhotovení jsou méně významné a kupující nemají starat o své věci stále starý, takže je těžší prodat.

Bolívie je poslední země, aby zvýšily své zlaté rezervy. Mnoho zemí si kupují své země výkonu, a proto by se zdát, že množství zlata stále k dispozici potenciálním kupujícím může být zmenšuje každým dnem. Nicméně, vyšší ceny a omezené nabídky ještě podnítil výrazný nárůst vytěženého výstupu. To je vzhledem k poklesu stupňů a konec důlních života, vyvažující žádný nový výstup.

Švýcarský frank nadále oslabil vůči euru po vládní intervence. Švýcarská národní banka je udržet ji na SF 1,20, nebo slabší vůči euru. Japonskému jenu mohou být náchylné k větší vládní intervence ve snaze vyrovnat světové trhy jako Euro klesl na šestiměsíční minimum vůči jenu. Mnoho lidí, kteří se rozhodnou ke koupi zlata, jak je role zlata jako pojistku je stále silnější každý den a je pravděpodobné, že i nadále platí pro let.

Prezident Obama odložil "Jobs Bill před Kongresem. 447000000000dolary balíček zaměřený na podporu zaměstnávání v USA. Trhy pak spadl na celém světě a zlato opět vzrostly. Není to však zásadní plán pro americkou ekonomiku, jen další pokus nastartovat ho.

Zlato také těží z tlumených zájmu ve vyšších rizikových aktiv. Evropské akcie klesly, jak Obama představil svůj pracovní místa balíček poté, co Federální rezervní systém nedokázal odhalit žádné nové opatření na stimulaci ekonomiky a podporu růstu.

Ministři G7 jsou pod tlakem, aby přijala opatření, jak se připravují setkat během víkendu v Marseille, Francie, uprostřed montážní sázky na řeckého bankrotu, ale pokud historie je něco jet, bude málo pocházet z jednání. USA mohou dělat víc, než vydat další kolo kvantitativního uvolňování a euru jsou dále oslabených zastavení sazeb roste v Evropě, to není těžké se podívat na stavu světových měn a uvidíte, že právě teď zlato a stříbro Ceny se mohou jen udržet lezení v dlouhodobém horizontu.

"Slabší vyspělé tržní růst a zvýšené riziko vzniku dluhu vyvolané deflace ve Spojených státech a Evropě výrazně zvyšuje atraktivitu zlata jako bezpečné útočiště aktiva." Řekněme, že Morgan Stanley.

S rostoucí poptávkou, která vypadá nepravděpodobné, že sníží v blízké budoucnosti, Tlak na ceny drahých kovů vypadá téměř jisté, že cena zlata se řídit kupředu a nahoru.

Zlato a stříbro

Reklama - odkazy

Pult centrální ochrany

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


 Vestavěné skříně na míru Stako


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Podlahy do většiny druhů interiérů

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Bezpečnostní agentura působící po celé ČR

Vyberte si ze široké nabídky bezpečnostních, úklidových a dalších služeb, které Vám nabízí bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí.


Kvalitní služby pro náhradní plněn

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


Moderní design kanceláří

Pracujte v příjemném prostředí, svěřte design kanceláří profesionálům.


 Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.


Waste management services include treatment of waste directly on a site, waste disposal and shipment.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.